עמוד הבית »    »   Silver Lake Project

Silver Lake Project Los Angeles

רכישת מבנה ישן, הריסתו ובנייה של שתי וילות חדשות

גודל שטח: 7,500 Sq.Ft 

גודל הנכסים: 6,000 Sq.Ft

על הסביבה

Silver Lake היא שכונה אמידה וצעירה בצידה המזרחי של העיר, שאימצה לחלוטין סגנון חיים צעיר ותוסס. רחובות ציוריים אומנות רחוב ולאורכם בתי קפה בעיצוב מודרני, בתי קפה טבעוניים מסעדות שונות, וכן מקומות המשמיעים מוזיקת ברים, ברים בוטיקים. האזור כולל גם כמה דוגמאות מצוינות של ארכיטקטורה מודרנית ומאגר מים הנקרא על שם השכונה ומוקף במסלולי הליכה, מדשאות גדולות וגינות כלבים.

על הפרויקט

בפרויקט זה רכשנו דירה קטנה הממוקמת על מגרש גדול במיוחד. לאחר רכישת הדירה הגשנו בקשה להגדלת מספר היחידות המתאפשרות לבנייה. התכניות כללה בין היתר חלוקת הקרקע לשתי תתי חלקות, הגדלת זכויות הבנייה והוצאת היתר לבנייה של שני נכסים. הנכסים תוכננו כנכסי יוקרה גדולים במיוחד התואמים את הנכסים באזור (3,000 SF שטח בנוי לכל וילה). בגמר הבניה הנכסים עברו תהליך של ריהוט ועיצוב על ידי מעצבת פנים ולאחר מכן מכירה בשוק המקומי.

הוילות עוצבו בריהוט מודרני תוף הקפדה על הפרטים הקטנים ויצירת חללים מוארים ומזמינים. ככלל, שלב הריהוט במכירת נכס בארה”ב ובלוס אנג’לס בפרט הוא שלב קריטי עליו יש להקפיד במיוחד. קונים רבים אינם מסוגלים “לדמיין” חלל מסוים בלי ריהוט ועל כן במקרים מסוימים יציעו הצעת מחיר נמוכה יותר. עיצובו של הנכס עד הפרטים הקטנים ביותר מקנה תחושה של בית, עיצוב נכון שיקלע לכמה שיותר קונים יוכל לסחוף אותם למסע ולקרב אותם רגשית אל הנכס, פעולה זו תגרום להם להציע מחיר גבוה יותר או להימנע ממיקוח אגרסיבי.

סתיו גבע, עמיחי דזמן, stav geva, מטטרון, מטטרון השקעות, נדלן בארהב, נדלן בארצות הברית, נדלן באמריקה